viac ako catering

Spoločnosti SaAli s.r.o. bola založená v roku 2011 s úmyslom prevádzkovať kamenné bufety a závodné stravovanie. V roku 2012 spoločnosť otvorila bufet na území mesta Zvolen a snažila sa presadiť aj v myšlienke mať závodné stravovanie v prenajatých priestoroch. Všetko na začiatku je sľubné, krásne a plné očakávaní. Aj napriek veľkej snahe sa nám nepodarilo tískať podpísanie zmluvy a začať ponúkať závodné stravovanie. Gastronómii sme sa však nechcelo vzdať a tak sme po roku zatvorili bufet a začali sme svoje sny plniť iným smerom. Zlákal nás ambulantný predaj tzn. predaj rýchleho občerstvenia. Prevádzkujeme výrobňu a prípravovňu mäsa a jedál. Každoročne sa zúčastňujeme množstva podujatí.

Sezónu 2013 sme odštartovali účasťou na Medzinárodnom stretnutí Zbojníkov v Terchovej, pokračovali sme folklórnymi slávnosťami Heľpa, Východná a Detva, nedali sme sa zahanbiť ani na trhoch a jarmokoch Spišská Nová Ves, Michalovce, Bardejov, Banská Bystrica, Prievidza, Štúrovo či Levice. Naše výrobky sme v tomto roku ponúkali aj na Jánošíkových dňoch v Terchovej, na Dňoch sv. Huberta vo Sv. Antone.

Návštevníci všetkých týchto akcií mohli svoj hlad v našej  zahnať v našej prevádzke takými špecialitami ako sú: držkový paprikáš, kotlíkový guláš, sedliacka kapusta, fazuľová nežná a rôzne špeciality z grilu pričom k nim neodmysliteľne patrí najmä vynikajúca klobáska a lahodné grilované koleno.

Aj počas nasledujúcich sezón 2014 – 2016 sme nakŕmili hladné brušká návštevníkov festivalov Cibuľa fest v Holíči, festival Červeník, Hody Trebatice, Lodenica Piešťany, Terchovský Budzogáňa tiež na všetkých už spomínaných trhoch , folklórnych festivaloch a jarmokoch spomínaných v sezóne 2013.

V roku 2015 sme svoje pôsobenie rozšírili a v spolupráci so spoločnosťou LKAS s.r.o. sme vybudovali komplet gastrozónu na 53. ročníku Jánošíkove dni v Terchovej (foto v galérii). Počas troch dní trvania festivalu sme obslúžili cca 50 000 návštevníkov a pripravili sme stravu pre takmer 900 účinkujúcich a organizačný štáb

Úspechom v roku 2016 sa stalo to, že obec Terchová nám opäť dala dôveru a aj na 54. ročníku Jánošíkove dni naša spoločnosť SaAli s.r.o. spolu so spoločnosťou LKAS s.r.o. ponúkala služby rýchleho občerstvenia. V tomto roku naša spoločnosť  ako jediná  ponúkala rýchle občerstvenie aj na festivale Terchovský Budzogáň a tiež na festivale Hody Trebatice. Samozrejme sme zostali aj v tomto roku verní všetkým svojim tradičným akciám z uplynulých rokov

Od nášho vzniku až po Vianoce 2016 mali možnosť návštevníci Banskej Bystrice ochutnať naše teplé nápoje PUNČ, VÍNKO, MEDOVINKU a tiež aj tradičné vianočné pochúťky ako lokše, kapustnica či klobásky v našom stánku na Vianočných trhoch.

Vďaka mnohým skúsenostiam a neustálemu napredovaniu sa snažíme ponúkať to najlepšie, čo je práve žiadané a rozširovať naše pôsobenie na iných typoch podujatí.

 

Vyskúšajte naše služby! Našou zárukou je kvalita a množstvo spokojných zákazníkov.